خانه » آموزش منابع انسانی

آموزش منابع انسانی

روش های جذب نیرو

۱۰ روش جذب نیرو که کارجویان را فراری می‌دهد   مشاور عزیز، سال‌هاست که در حوزه منابع انسانی فعالیت می‌کنم و به تازگی، مدیریت استخدام یک شرکت را پذیرفته‌ام. طی این سال‌ها متوجه شدم که بسیاری از سازمان‌ها مشتری را روی سرشان می‌گذارند اما کوچک‌ترین احترامی برای کارکنان و کارجویان قائل نیستند. مصاحبه‌ها توهین‌آمیزند و مسوولان مصاحبه، فکر می‌کنند خودشان ... ادامه مطلب »

آموزش منابع انسانی

  بنام خدا    (در منابع انسانی جذب نیروی حرفه ای هزینه نیست، سرمایه است)   تیپ شخصیتی:    ENFJ-A  ( تعریف: از آنجایی که ایده آل گرا هستند، دنبال نقاط مثبت دیگران می گردند، برای نهادهایی که به آن وابسته اند احترام می گذارند. این اشخاص پرانرژی و پرشور و اشتیاق هستند و از احساس مسؤولیت و آگاهی  فراوانی برخوردارند.بر ... ادامه مطلب »

سه روش مستقیم برای تعیین شایستگی کارکنان

سه روش مستقیم برای تعیین شایستگی کارکنان مقدمه چقدر می دانید که کارکنان، کاندیداهای استخدامی و حتی خودتان، از شایستگی لازم برای موفقیت در بخش منابع انسانی برخوردار هستید؟ شایستگی شما و آنها در چه سطحی قرار دارند؟ یا آیا واقعا ممکن است شخص از شایستگی لازم برخوردار باشد، اما رفتارهای موید این شایستگی را نشان ندهد؟ در این مقاله ... ادامه مطلب »

افزایش بهره‌وری در سازمان

نحوه افزایش بهره‌وری در سازمان مقدمه هیچ چیز مهم‌تر از کارمندان یک سازمان نیست. اگر کارمندان شما خوشحال باشند، بهره‌وری آن‌ها افزایش می‌یابد، و این دقیقاً همان چیزی است که شما برای رشد شغل خود نیاز دارید. ایجاد تغییرات کوچک در عادات باعث افزایش چشمگیر سطح بهره‌وری در سازمان شما می‌شود. این امر به شما امکان می‌دهد تا در یک ... ادامه مطلب »

تعداد بازدید: 184