خانه » شورایاری

شورایاری

محمدرضاسعیدی، رتبه اول منطقه١٣ در انتخابات شورایاری شهرتهران

درجریان برگزاری انتخابات شورایاری ها که اسفندماه ٩٣ درسطح شهرتهران برگزارشد، آقای محمدرضا سعیدی موفق به کسب رتبه اول محله صفا و نیز رتبه اول در سطح منطقه ١٣ تهران گردید.
گفتنی است، دراین انتخابات ۴۶نامزد از محله صفا شرکت داشته و  محمدرضا سعیدی با کسب ۶۶۵ رای در سطح محله و همچنین در سطح منطقه ۱۳  به کسب رتبه اول نائل گردید.
همچنین ایشان ازبین ١٣هزار کاندیداتور شرکت کننده درانتخابات شورایاری های شهرتهران موفق به کسب رتبه١۶٩ شد.
یادآور می شود، انتخابات شورایاری های شهرتهران هر۴سال یکبار برگزار می شود.

 

================================================

سفر گروه فرهنگی سوئدی به ایران پایان یافت

سفر اعضای انجمن ایسکیا( انجمن مراودات فرهنگی ایران و سوئد) به همراه گروه فرهنگی از کشور سوئد شامل مستند ساز، نویسنده، عضو انجمن تئاتر سوئد ، عضو صلیب سرخ سوئد، استاد دانشگاه، معلم دبیرستان و … به کشورمان طی هفته گذشته به پایان رسید.

محمدرضا سعیدی، نماینده رسمی ایسکیا در ایران ، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: پس از اخذ نمایندگی انجمن مراودات فرهنگی ایران و سوئد(ایسکیا) در پی سفرفرهنگی ای که به کشور سوئد داشتیم، اعضای این انجمن برای آشنایی نزدیکتر با فرهنگ کشورمان به ایران سفرکردند.

وی افزود: اعضای این انجمن و گروه فرهنگی میهمان علاوه بر بازدید از برخی شهرهای مهم فرهنگی و تاریخی کشورمان همچون تهران، همدان، نطنز، ابیانه و اصفهان، همچنین از سرای محله صفادر م۱۳ تهران دیدار کردند که ازاین پتانسیل برای معرفی عملکرد فرهنگی شورای اسلامی شهرتهران و شهرداری تهران درحوزه شورایاری و مدیریت محله ، نحوه شکل گیری شورایاری ها و سراهای محلات و مدیریت محله بهره گرفته شد.

سعیدی هدف ازاین دیدار را معرفی امنیت و فرهنگ ایران، معرفی مدیریت محله ای و نحوه مشارکت مردمی درامور اجتماعی و اداره شهر در پایتخت جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و ادامه داد: این پتانسیل همواره برای شورایاریها وجود دارد که به مدیریت محله و به طور ویژه در موضوعات فرهنگی ورود یابند که این مهم درسطوح مختلف محله ای، ناحیه ای، منطقه ای، شهری، کشوری و بین المللی نمود یافته است

وی با اشاره به اخذ نمایندگی انجمن مراودات فرهنگی ایران و سوئد در کشورمان با تلاش خود به عنوان یک عضو شورایاری ابراز داشت: این حرکت که درراستای معرفی عملکرد فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای اروپایی محقق شد، نمونه بارزی از نقش بی بدیل شورایاریها در عرصه های مختلف فرهنگی – اجتماعی بوده است.

سفر این گروه با حمایت ریاست و اعضای انجمن ایسکیا و حمایت مالی و معنوی افراد و شرکتهاو موسسات خصوصی بدون حمایت بخش دولتی صورت پذیرفت.

 

CAM03541 DSC_0081 DSC_0078DSC_0082

تعداد بازدید: 2,138