خانه » پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها 1398

پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها 1398

لیست ائتلاف همیاران محله صفا

💐با آرزوی موفقیت برای این لیست، انشالله با این جمع ۱۷ نفره در طول ۴ سال در جلسات و در عمل در کنار هم و در خدمت محله صفا هستیم.💐 در ۴مرداد ۹۸ نوشتم: با آرزوی موفقیت برای این لیست، انشالله با این جمع ۱۷ نفره در طول ۴ سال در جلسات و در عمل در کنار هم و در ... ادامه مطلب »

جزییات انتخابات شورایاری‌ها اعلام شد

انجمن شورایاری، انجمنی غیردولتی، غیرمتمرکز، غیرسیاسی، داوطلبانه و مشارکتی و از جهت اقتصادی خودگردان است که در سطح محلات به فعالیت می‌پردازد. نزدیک به ۱۷ سال از فعالیت این انجمن در شهر تهران می‌گذرد و تهران حالا در آستانه پنجمین دوره برگزاری انتخابات شورایاری قرار دارد. تفاوت‌های اساسنامه دوره پنجم با دوره‌های قبل اگرچه برگزاری این دوره انتخابات شورایاری با حرف ... ادامه مطلب »

دغدغه هایی در مورد فرآیند برگزاری انتخابات و صیانت از آرا

محمدرضا سعیدی داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورایاریهای مقیم مرکز…. 🍀🍀🍀🍀 👈ستاد هماهنگی و اجرائی شورایاریها، 👈هیئات نظارت، 👈مسئولین محترم برگزاری انتخابات شورایاریها، 💐💐💐💐 با نزدیکی به ایام انتخابات شبهات بسیاری در حال ایجاد است، لذا با عنایت به اهمیت موفقیت آمیز بودن نتیجه پایلوت انتخابات الکترونیکی در ایران، خواهشمندیم به سوالات زیر بصورت شفاف و بدون ارائه جملات کلیشه ای ... ادامه مطلب »

اطلاعیه شهرداری تهران درباره برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران

  ✳️ مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در رابطه با برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران اطلاعیه‌ای را صادر کرد. ◀️ در متن این اطلاعیه آمده است: ◀️ «شهرداری تهران به عنوان مجری برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها تابع قوانین بالادستی است و در حال حاضر منطبق بر مصوبه شماره ۵۱۵۳۶/۱۳۶۳۵۳ هیات وزیران ابلاغی به وزارت کشور ... ادامه مطلب »

کلیپ آموزشی نحوه اخذ رای در صندوق های الکترونیکی انتخابات شورایاری محلات شهر تهران

  کلیپ آموزشی نحوه اخذ رای در صندوق های الکترونیکی انتخابات شورایاری محلات شهر تهران این کلیپ رو تماشا کنید و برای حمایت از برگزاری انتخابات شورایاری آن را با شهروندان هم محله ای های خود به اشتراک بگذارید.   ادامه مطلب »

توصیه ای به احزاب…

با نزدیکی به ایام انتخابات انشالله سالم، تحرکات احزاب فعال در صحنه نیز بیشتر میشود. علیرغم نظر بزرگان و دوستان با تجربه ام در شورایاری، بنده ورود احزاب به مقوله شورایاری را صرفا برای ۱۰ سال آینده، کمی موثر میدانم ولی… ایکاش احزاب: ۱، قبل از ورود به این مقوله، مطالعاتی عمیقتر نسبت به جنس انتخابات شورایاری میداشتند. ۲، برای ... ادامه مطلب »

تعداد بازدید: 110