آلمان

مکان های دیدنی شهر برلین

IMG_4354

محل برگزاری هفته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در برلین – معرفی باغ موزه قصر در یکی از غرفه ها

IMG_4008

باغ وحش برلین یکی از بزرگترین باغ وحش ها در جهان است . در این باغ بخش بیش از ۱۴۰۰ گونه حیوانات مختلف از جمله پاندا، گوریل ، گرگ ، خرس های قطبی ، فیل و بسیاری از حیوانات عجیب و غریب وجود دارند.

IMG_4076

یکی از تفرجگاههای داخل شهر برلین

IMG_4103

ستون پیروزی یا زیگه سویله یکی دیگر از دیدنیهای برلین آلمان، مجسمه طلایی باشکوهی برفراز یک ستون بلند است که برای بزرگداشت پیروزی پروس در جنگ بین پروس و دانمارک ساخته شد و بعدها مجسمه برنزی پیروزی به شکل زنی بالدار بر فراز ستون افراشته شد.

این ستون در میدان بزرگی قرار گرفته که چهارسوی شهر را می توان دید. تماشای آن در شب لذتی دیگر دارد، به خصوص اگر سوار یکی از آن دوچرخه های جهانگردی کروکی باشید. ستون پیروزی یکی دیگر از دیدنیهای آلمان و جاذبه های گردشگری برلین به شمار می رود.

IMG_4183

بسیاری از دیوار برلین از زمانی که مرز بین برلین شرقی و غربی در سال ۱۹۸۹ باز شد خراب شده است. گالری سمت شرقی دیوار با طول بیش از یک کیلومتر ، مهم ترین بخش دیوار است که هنوز تخریب نشده است.

IMG_4232

برج تلویزیون ، یک برج تلویزیونی ۳۶۸ متری در مرکز برلین است.  از یک پلتفرم مشاهده در کره فلزی برج، شما می توانید دیدی گسترده به همه شهر داشته باشید.

IMG_4234 IMG_4260

برلین دم یک کلیسای جامع باروک است که بین سال های ۱۸۹۴ تا ۱۹۰۵ ساخته شد. این کلیسا در جزیره ای در رودخانه اسپری، که به عنوان جزیره موزه شناخته می شود، واقع شده است. این کلیسا که در طول جنگ شدیداً آسیب دیده بود، در سال ۱۹۹۳ مجدداً بازگشایی شد

 

IMG_4270 IMG_4283 IMG_4288 IMG_4328

معرفی باغ موزه قصر به رئیس انجمن صلح و دوستی برلین

IMG_4340

یک نظر

  1. سلام برادر، برام جالب بود که با حاج آقای ایمانی پور هم دیداری داشتید. موفق باشی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

تعداد بازدید: 1,515