خانه » سرای محله صفا » اخبار کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا

اخبار کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا

عوارض پسماند

عوارض پسماند… بلاتکلیفی در پرداخت یا عدم پرداخت… با عنایت به افزایش چشمگیر و غیر منتظره عوارض پسماند که اعتراض کسبه محترم محله صفا را همانند سایر نقاط تهران به همراه داشت، طی نشستی با این عزیزان مقرر شد تا با جمع آوری استشهادیه، موضوع از طریق کارگروه فرهنگی اجتماعی شورایاری محله صفا پیگیری گردد. شورایاری پل ارتباطی بین مردم ... ادامه مطلب »

برگزاری دومین همایش و دوره آموزشی آسیبهای اجتماعی و امنیت در فضای ناکارآمد شهری

کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا دومین همایش و دوره آموزشی آسیبهای اجتماعی و امنیت در فضای ناکارآمد شهری را برگزار نمود. محمدرضا سعیدی شورایار و دبیر کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا در این خصوص عنوان کرد: با عنایت به برگزاری نخستین همایش در بهمن ماه سال گذشته، امسال نیز از حدود سه ماه پیش در جلسات کارگروه فرهنگی اجتماعی محله ... ادامه مطلب »

مثلث مراکز فرهنگی اجتماعی محله صفا تکمیل و آماده بهره برداری شد.

سالها از خدمات فرهنگی و اجتماعی مدیریت فرهنگی منطقه ۱۳ و فرهنگسرای امید گذشت تا اینکه پس از تشکیل شورایاری ها، زمزمه ایجاد بازوی اجرائی شورایاری( که خود نهاد صرفا نظارتی و مشورتی است) هم به گوش رسیدو سرامجام کارگروههای مشورتی ایجاد سرای محلات تشکیل شد. بنده نیز بعنوان یکی از اعضای آن کارگروه، ماهها در جلسات شرکت و هرچند ... ادامه مطلب »

دعوت غیر منتظره…

حتما بارها برایتان پیش آمده که در مکان و زمان غیر پیش بینی شده و در میان هزارن نفر به ناگاه با فردی آشنا و دوست داشتنی روبرو شده و از تصادف لحظات و دیدارهای اینچنینی بسیار ذوق میکنید. اعتقاد دارم اینها حکمتی دارد که با گذشت زمان اسرارش فاش میشود. امروز پس از زیارت اهل قبور با خانواده، تصمیم ... ادامه مطلب »

تعداد بازدید: 597