خانه » سرای محله صفا » اخبار کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا

اخبار کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا

عوارض پسماند

عوارض پسماند… بلاتکلیفی در پرداخت یا عدم پرداخت… با عنایت به افزایش چشمگیر و غیر منتظره عوارض پسماند که اعتراض کسبه محترم محله صفا را همانند سایر نقاط تهران به همراه داشت، طی نشستی با این عزیزان مقرر شد تا با جمع آوری استشهادیه، موضوع از طریق کارگروه فرهنگی اجتماعی شورایاری محله صفا پیگیری گردد. شورایاری پل ارتباطی بین مردم ... ادامه مطلب »

برگزاری دومین همایش و دوره آموزشی آسیبهای اجتماعی و امنیت در فضای ناکارآمد شهری

کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا دومین همایش و دوره آموزشی آسیبهای اجتماعی و امنیت در فضای ناکارآمد شهری را برگزار نمود. محمدرضا سعیدی شورایار و دبیر کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا در این خصوص عنوان کرد: با عنایت به برگزاری نخستین همایش در بهمن ماه سال گذشته، امسال نیز از حدود سه ماه پیش در جلسات کارگروه فرهنگی اجتماعی محله ... ادامه مطلب »

مثلث مراکز فرهنگی اجتماعی محله صفا تکمیل و آماده بهره برداری شد.

سالها از خدمات فرهنگی و اجتماعی مدیریت فرهنگی منطقه ۱۳ و فرهنگسرای امید گذشت تا اینکه پس از تشکیل شورایاری ها، زمزمه ایجاد بازوی اجرائی شورایاری( که خود نهاد صرفا نظارتی و مشورتی است) هم به گوش رسیدو سرامجام کارگروههای مشورتی ایجاد سرای محلات تشکیل شد. بنده نیز بعنوان یکی از اعضای آن کارگروه، ماهها در جلسات شرکت و هرچند ... ادامه مطلب »

دعوت غیر منتظره…

حتما بارها برایتان پیش آمده که در مکان و زمان غیر پیش بینی شده و در میان هزارن نفر به ناگاه با فردی آشنا و دوست داشتنی روبرو شده و از تصادف لحظات و دیدارهای اینچنینی بسیار ذوق میکنید. اعتقاد دارم اینها حکمتی دارد که با گذشت زمان اسرارش فاش میشود. امروز پس از زیارت اهل قبور با خانواده، تصمیم ... ادامه مطلب »

دستورالعمل اجرایی کمیته خیرین محلات اعلام شد

خدمت به مردمان و توجه به نیازهای دیگران و سعی در برآوردن آن، زمینه بسیار خوبی برای کسب ارزش های والای انسانی است . در جامعه اسلامی و در مکتب شریف اسلام، همه مردم، اعضای یک خانواده اند که از منبع فیض الهی به وجود رسیده اند و در نهایت به سوی او بازمی گردند. جامعه هم، چون خانواده ای ... ادامه مطلب »

سایت ستاد شورایاری ها در مصاحبه با محمدرضا سعیدی: شورایاران بی‌شباهت به گلادیاتورها نیستند!

یک دوره دبیر شورایاری منطقه ۱۳ بوده و دوره بعد دبیر شورایاری محله صفا. این دوره هم بر مسند جانشین دبیر تکیه زده تا مشکلات محله را یکی پس از دیگری از میان بردارد. اما او خلاقیت دارد؛ با اینکه شرایطی مشابه شورایاران دیگر داشته و مانند آن‌ها فقط در انتخابات و جلسه های شورایاری شرکت کرده اما آسان از ... ادامه مطلب »

“خط فاصله” شروع آموزش حریم شهروندی توسط کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا

حتماً بارها برای شما هم پیش آمده است وقتی کنار دستگاه خودپرداز بانکی ایستاده‌اید و مشغول فشردن شاسی‌های اعداد رمز کارت‌تان هستید، نگاه‌تان به صفحه مانیتور می‌افتد. روی آن نوشته لطفاً رمز خود را با رعایت نکات ایمنی وارد کنید. گردن می‌کشید و ناگهان در نزدیکی‌تان ۲‌ـ۳ نفری را می‌بینید که کنار دست و پشت سرتان ایستاده‌اند و به شما ... ادامه مطلب »

تعداد بازدید: 596