خانه » شورایاری محله صفا » اخبار شورایاری

اخبار شورایاری

کلیپ آموزشی نحوه اخذ رای در صندوق های الکترونیکی انتخابات شورایاری محلات شهر تهران

  کلیپ آموزشی نحوه اخذ رای در صندوق های الکترونیکی انتخابات شورایاری محلات شهر تهران این کلیپ رو تماشا کنید و برای حمایت از برگزاری انتخابات شورایاری آن را با شهروندان هم محله ای های خود به اشتراک بگذارید.   ادامه مطلب »

توصیه ای به احزاب…

با نزدیکی به ایام انتخابات انشالله سالم، تحرکات احزاب فعال در صحنه نیز بیشتر میشود. علیرغم نظر بزرگان و دوستان با تجربه ام در شورایاری، بنده ورود احزاب به مقوله شورایاری را صرفا برای ۱۰ سال آینده، کمی موثر میدانم ولی… ایکاش احزاب: ۱، قبل از ورود به این مقوله، مطالعاتی عمیقتر نسبت به جنس انتخابات شورایاری میداشتند. ۲، برای ... ادامه مطلب »

شرایط ثبت نام در انتخابات شورایاری ها براساس آخرین اصلاحات انجام شده در اساسنامه شورایاری ها در خردادماه ۹۸

ساکن محترم محله صفا، هم محله ای عزیز: سلام، شورایاری محله صفا طی دوره چهارم روزهای سختی را صرفا به دلیل عدم مشارکت شما عزیز مومن و متخصص و ساکن واقعی محله گذراند، با دعوت از شما برای کاندیداتوری انتخابات شورایاری، جهت تشکیل یک گروه منتخب ساکن محله و متخصص، در خدمتگزاری آماده ایم. محمدرضا سعیدی شورایار و دبیر کارگروه ... ادامه مطلب »

اساسنامه انتخابات شورایاری های محلات شهر تهران در هیات تطبیق تایید شد

اساسنامه انتخابات شورایاری های محلات شهر تهران در هیات تطبیق تایید شد / ثبت نام کاندیداها از ۳۱ خردادماه صورت می گیرد / انتخابات در هفته پایانی تیرماه برگزار می شوند / در هر محله ۹ نفر به عنوان عضو اصلی شورایاری انتخاب می شوند و نهایتا در ۳۵۲ محله پایتخت ۳۱۶۸ نفر شورایار می شوند ادامه مطلب »

تعداد بازدید: 382