خانه » شورایاری محله صفا » اخبار شورایاری

اخبار شورایاری

کلیپ آموزشی نحوه اخذ رای در صندوق های الکترونیکی انتخابات شورایاری محلات شهر تهران

  کلیپ آموزشی نحوه اخذ رای در صندوق های الکترونیکی انتخابات شورایاری محلات شهر تهران این کلیپ رو تماشا کنید و برای حمایت از برگزاری انتخابات شورایاری آن را با شهروندان هم محله ای های خود به اشتراک بگذارید.   ادامه مطلب »

توصیه ای به احزاب…

با نزدیکی به ایام انتخابات انشالله سالم، تحرکات احزاب فعال در صحنه نیز بیشتر میشود. علیرغم نظر بزرگان و دوستان با تجربه ام در شورایاری، بنده ورود احزاب به مقوله شورایاری را صرفا برای ۱۰ سال آینده، کمی موثر میدانم ولی… ایکاش احزاب: ۱، قبل از ورود به این مقوله، مطالعاتی عمیقتر نسبت به جنس انتخابات شورایاری میداشتند. ۲، برای ... ادامه مطلب »

شرایط ثبت نام در انتخابات شورایاری ها براساس آخرین اصلاحات انجام شده در اساسنامه شورایاری ها در خردادماه ۹۸

ساکن محترم محله صفا، هم محله ای عزیز: سلام، شورایاری محله صفا طی دوره چهارم روزهای سختی را صرفا به دلیل عدم مشارکت شما عزیز مومن و متخصص و ساکن واقعی محله گذراند، با دعوت از شما برای کاندیداتوری انتخابات شورایاری، جهت تشکیل یک گروه منتخب ساکن محله و متخصص، در خدمتگزاری آماده ایم. محمدرضا سعیدی شورایار و دبیر کارگروه ... ادامه مطلب »

اساسنامه انتخابات شورایاری های محلات شهر تهران در هیات تطبیق تایید شد

اساسنامه انتخابات شورایاری های محلات شهر تهران در هیات تطبیق تایید شد / ثبت نام کاندیداها از ۳۱ خردادماه صورت می گیرد / انتخابات در هفته پایانی تیرماه برگزار می شوند / در هر محله ۹ نفر به عنوان عضو اصلی شورایاری انتخاب می شوند و نهایتا در ۳۵۲ محله پایتخت ۳۱۶۸ نفر شورایار می شوند ادامه مطلب »

زمان انتخابات شورایاری (دوره پنجم)

زمان انتخابات شورایاری (دوره پنجم) فرآیند برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری کلید خورد دوشنبه دوم اردیبهشت ماه ۹۸ اولین جلسه شورای راهبردی انتخابات دوره پنجم شورایاری ها با حضور شهردار تهران، اعضای ستاد هماهنگی شورایاری ها و معاون سیاسی فرماندار در ساختمان شماره ۱ شورای اسلامی شهر برگزار شد. با این ترتیب به برخی گمانه زنی ها مبنی بر لغو ... ادامه مطلب »

عوارض پسماند

عوارض پسماند… بلاتکلیفی در پرداخت یا عدم پرداخت… با عنایت به افزایش چشمگیر و غیر منتظره عوارض پسماند که اعتراض کسبه محترم محله صفا را همانند سایر نقاط تهران به همراه داشت، طی نشستی با این عزیزان مقرر شد تا با جمع آوری استشهادیه، موضوع از طریق کارگروه فرهنگی اجتماعی شورایاری محله صفا پیگیری گردد. شورایاری پل ارتباطی بین مردم ... ادامه مطلب »

پاتوق قنات، نخستین پاتوق محله صفا افتتاح شد

پاتوق قنات، نخستین پاتوق محله صفا افتتاح شد… محمدرضا سعیدی شورایار و دبیر کارگروه فرهنگی اجتماعی محله صفا با اعلام خبر افتتاح پاتوق قنات،  ضمن قدردانی از همکاری، مساعدت و مشارکت ساکنین محله ، پرسنل  شهرداری منطقه ۱۳ و دفتر خدمات نوسازی محله صفا، از پیگیری سایر موراد مشابه نیز خبر داده و به تشریح تاریخچه روند اقدامات و پیگیری امور ... ادامه مطلب »

مثلث مراکز فرهنگی اجتماعی محله صفا تکمیل و آماده بهره برداری شد.

سالها از خدمات فرهنگی و اجتماعی مدیریت فرهنگی منطقه ۱۳ و فرهنگسرای امید گذشت تا اینکه پس از تشکیل شورایاری ها، زمزمه ایجاد بازوی اجرائی شورایاری( که خود نهاد صرفا نظارتی و مشورتی است) هم به گوش رسیدو سرامجام کارگروههای مشورتی ایجاد سرای محلات تشکیل شد. بنده نیز بعنوان یکی از اعضای آن کارگروه، ماهها در جلسات شرکت و هرچند ... ادامه مطلب »

نشریه شورایاران : نوروز چند سال پیش در محله

روز دوم عید بود برای پیاده روی به سطح محله رفتم، بزرگراه امام علی هنوز از خیابان صفا گذر نکرده بود. کوچهای بود به نام تفتیشــی که به واسطه احداث بزرگراه امام علی ع اکنون فقط ضلع غربی آن باقی مانده است. به ابتدای کوچه تفتیشی که الان تقاطع خیابان صفا و بزرگراه امام علی محسوب میشود رسیدم. پرسنل نیروی ... ادامه مطلب »

تعداد بازدید: 517